Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze - podsumowanie

Aktualności | 2017-03-02 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

Jesteśmy już po zebraniu sprawozdawczo-wyborczym, które odbyło się w minioną niedzielę. Mamy wybrany nowy zarząd. Jak już wiecie Prezesem został Jacek Sikora.

Pozostali członkowie Zarządu to:
Adrian Tymek v-ce Prezes

Maciej Michałek

Delegat na Zjazd Okręgowy
Adrian Tymek
Rafał Chorzewski - w zastepstwie.

W trakcie dyskusji poruszono wiele ważnych dla naszych wędkarzy tematów:
Zasygnalizowano konieczność wprowadzenia jeszcze większej ochrony rzeki Bukówki poprzez całkowity zakaz zabierania ryb, wydłużenie na rzekach górskich w naszym okręgu okresu ochronnego pstrąga do końca stycznia.
Wędkarze są bardzo zainteresowani pozyskaniem jeziora Długie, oraz jezior w ciągu rzeki Miała.
Od kilku już lat stałym problemem naszych wędkarzy jest niekorzystna na rzecz wędkarzy interpretacja przez RZGW i PSR przepisu dot. zakazu połowu w odległości 50m od urządzeń hydrotechnicznych piętrzących wodę.
Wędkarze zwracają też uwagę na niestosowne traktowanie ich przez funkcjonariuszy PSR, którzy wykazują się nadzwyczajną skrupulatnością w ich kontrolowaniu i karaniu, jednocześnie nie wykazując należytego zaangażowania w walkę z kłusownictwem zorganizowanym.
Wszystkie problemy naszych wędkarzy wysłuchał będący na zebraniu przedstawiciel ON Edward Ziopaja i formie wniosków zostaną zgłoszone do Zarządu Okręgu.