Otwarte Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Sołtysa Drawskiego Młyna - ZMIANA TERMINU

Aktualności | 2016-06-22 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!!

Ze względu na wyjście Polskiej Reprezentacji z grupy i kolejny mecz zaplanowany na sobotę na godz. 15.00 zmieniamy termin zawodów o Puchar Sołtysa na niedzielę 26.06 o godz. 5.00.

Sołtys Drawskiego Młyna, oraz Zarząd Koła PZW "Noteć" w Drawskim Młynie zaprasza wędkarzy na

Otwarte Spławikowe Zawody Wędkarskie

o Puchar Sołtysa Drawskiego Młyna

Zawody odbędą się nad Notecią „przy promie” w Drawskim Młynie w dniu 26 czerwca (niedziela) o godz. 5.00.

Zapisy na zawody do piątku 24.06 przyjmuje kol. Jacek Sikora tel. 501 832 509

Wpisowe na zawody – 5zł. Każdy zawodnik powinien posiadać zezwolenie uprawniające do połowu ryb na Noteci w Drawskim Młynie (wody ON PZW w Pile).

Oficjalne wręczenie pucharów i nagród odbędzie się tradycyjnie na Festynie Rodzinnym w Drawskim Młynie, na który również serdecznie zapraszamy.

Sołtys Drawskiego Młyna i Zarząd Koła Noteć