Spinningowe Zakończenie Sezonu 2015 - Warta obdarzyła nas jedynie okoniami

Aktualności | 2015-10-22 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

Za nami zawody spinningowe na zakończenie sezonu 2015, które odbyły się w ubiegłą niedzielę nad Wartą. W zawodach uczestniczyło 20 członków naszego koła. Jedynymi wymiarowymi rybami jakie udało się złowić były okonie.

Pierwsze miejsce zajął Adrian Tymek z 4 okoniami (434pkt), 2 miejsce Jacek Sikora - 2 okonie (177pkt), 3 miejsce Krzysztof Stróżyński - 1 okoń (140pkt), 4 miejsce Waldemar Stachowiak - 1 okoń (100pkt) i 5 miejsce Krzysztof Dymek - 1 okoń (67pkt).

Pozostali zawodnicy niestety bez ryb. Wszyscy, którzy złowili ryby uhonorowani zostali bonami pieniężnymi na zakup sprzętu wędkarskiego.

ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOK'u