Jezioro Piast w Kwiejcach - wędkujemy na preferencyjnych zasadach

Aktualności | 2015-09-25 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

źródło eturystanet

Informujemy, że istnieje możliwość dokonywania opłat za wędkowanie na jeziorze Piast w Kwiejcach bezpośrednio ze strony internetowej Urzędu Gminy Drawsko. Przypominamy też, że członkowie Koła Wędkarskiego Noteć w Drawskim Młynie mogą wędkować na w/w jeziorze na preferencyjnych warunkach wykupując 12-miesięczne pozwolenie za jedyne 50zł.

Kwiejce to nie tylko jezioro Piast; to też bogactwo lasów Puszczy Noteckiej, a w nich grzyby i inne owoce lasu. To doskonałe miejsce na ucieczkę od wielkomiejskiego zgiełku, wyciszenie i naładowanie akumulatorów. W Kwiejcach bez problemów znajdziecie zakwaterowanie w ośrodkach wypoczynkowych i gospodarstwach agroturystycznych.