Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

II Ogólnopolskie Zawody Spinningowe pod patronatem sklepu e-rybka.pl

Aktualności | 2015-04-12 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

Ekipa z naszego koła w 4-osobowym składzie (Waldek, Jacek, Krzysztof i Krzysztof) uczestniczyła w II Ogólnopolskich Zawodach Spinningowych pod patronatem sklep e-rybka.pl
Zawody odbyły się w minioną niedzielę 12 kwietnia na rzece Warcie w Obrzycku, a organizatorem zawodów był Klub Spin-Ice z Szamotuł. Zawody odbywały się na "żywej rybie", a w klasyfikacji liczyły się tylko klenie, jazie i okonie. Pozostałe drapieżniki, które zazwyczaj interesują spinningistów posiadają jeszcze okresy ochronne i nie wolno ich łowić.
Wyniki zawodów nie były niestety delikatnie mówiąc imponujące. Okazało się, że ryby w największej rzece naszego regionu jeszcze nie obudziły się z zimowego snu. A być może słabe wyniki wytłumaczyć można zmieniającą się pogodą - po ciepłej i bardzo przyjemnej sobotniej aurze, niedziela przywitała nas niższą temperaturą i dość silnymi podmuchami zimnego wiatru.
Zawody wygrał zawodnik, który złowił jednego, nieco ponad 30cm jazia; drugie miejsce zajął nieduży trochę ponad wymiar ochronny kleń, a kolejne miejsca to pojedyncze okonie również niezbyt imponujących rozmiarów. Mimo to, a może właśnie dlatego, wypada pogratulować wszystkim, nielicznym zawodnikom, którzy zaliczyli punktowane ryby.
Nasza czwórka niestety tym razem - 4 x ZERO. Wyjazd uznajemy jednak za udany.
Gratulacje dla organizatorów za sprawną organizację tak imponującej imprezy i podziękowania za gościnność i bardzo miłą atmosferę.

"Fishing Team PZW Noteć" Drawski Młyn

 


ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOK'u

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Co sądzicie o pomyśle, aby Okręg Nadnotecki PZW wystartował w przetargu na dzierżawę obwodów rybackich rzek Parsęty i Wieprzy?
Zdecydowanie popieram.
Popieram.
Nie mam zdania.
Raczej nie.
Zdecydowanie nie.
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin