KONKURS - do wygrania woblery Gembale z Lędyczka

Aktualności | 2015-02-19 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

Po konsultacji z kolegami, którzy pochwalili się na łamach naszego Facebooka'a swoimi osiągnięciami z ubiegłego sezonu, zmieniamy zasady konkursu Moje Wędkowanie 2014.
Biorąc pod uwagę to, że nasi członkowie nie byli zbyt skłonni do dzielenia się swoimi osiągnięciami i w puli upominków pozostały ciągle woblery, od dzisiaj każdy kto polubił lub polubi naszą stronę może oddać swój głos na jedno z zamieszczonych w galerii "Moje Wędkowanie 2014" zdjęć.
Głos oddajemy poprzez polubienie lub wpisanie komentarza przy danym zdjęciu. Każdy zamieszczony komentarz i polubienie weźmie udział w losowaniu jednego z 2 zestawów po 2szt. woblerów Gembala.
Losowanie odbędzie się 6 marca, a wyniki niezwłocznie ogłosimy na Facebook'u.

Moje Wędkowanie 2014