Moje Wędkowanie 2014 - spinningowanie Wojtka

Aktualności | 2015-01-26 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

Jako pierwszy na ogłoszony na naszym Facebooku konkurs odpowiedział nasz kolega Wojtek, przesyłając kilka fotek z ubiegłego sezonu.
Wojtek ("Siwy") to jeden z naszych najbardziej utalentowanych i utytułowanych spinningistów. Jest licencjonowanym zawodnikiem Nadnoteckiego Klubu Sportowego; ma za sobą udane starty w wielu ogólnopolskich zawodach takich jak chociażby zawody z cyklu Grand Prix Polski, czy też Puchar Wędkarskiego Świata. Ma na swoim koncie  również tytuł Mistrza Okręgu Nadnoteckiego.
Wojtek wspaniałomyślnie zrezygnował z przysługującego mu upominku w postaci woblera. Tak więc ciągle możecie jeszcze zdobyć ten unikalny, ręcznie robiony wobler Irka Gębskiego z Lędyczka. Podziwiajcie zdjęcia z udanego sezonu Wojtka i przysyłajcie swoje.