Konkurs Rzeka Roku 2014 - zagłosuj na naszą Noteć

Aktualności | 2014-09-23 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

WEJDŹ NA STRONĘ www.rzekaroku.pl WYBIERZ NOTEĆ I ODDAJ SWÓJ GŁOS NA NASZĄ NOTEĆ!!!

"Konkurs Rzeka Roku jest częścią programu Klubu Gaja - Zaadoptuj rzekę dofinansowanego przez Narodowy Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Program Zaadoptuj rzekę jest objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Partner strategiczny: Fundacja PKO Banku Polskiego. Partner merytoryczny: Stacja Morska Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. "
"Ambasadorem konkursu jest podróżniczka i pisarka, Beata Pawlikowska.
(…) Gratuluję i dziękuję tym, którzy z taką pasją dbają o przyrodę wokół swojego domu – o ryby, drzewa, ptaki i kwiaty. I oczywiście o rzeki, które dają lepsze życie nie tylko roślinom i zwierzętom, ale także nam, ludziom - mówi ambasadorka konkursu Beata Pawlikowska."

www.rzekaroku.pl