Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Puchar Prezesa OŻ Drawski S.A. - relacja

Aktualności | 2014-09-21 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

21 września nad jeziorem Moczydło w Marylinie zorganizowaliśmy dla członków koła  zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Odlewni Żeliwa Drawski SA. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach spinningowej i spławikowej. Pierwsze odbyły się zawody spinningowe, w których od 6.00 rano udział wzięło 10 zawodników. Niestety całkowita zmiana pogody wpłynęła prawdopodobnie na słabe wyniki. Po cieplej i słonecznej sobocie niedzielny poranek przywitał nas dość intensywnymi, przelotnymi opadami deszczu. Tylko dwóch zawodników złowiło ryby: Krzysztof Dymek zwyciężył łowiąc 3 okonie, a 2 miejsce zajął Rafał Helwich z 1 okoniem.
Zawody spławikowe rozpoczęły się w deszczu o 10.45. Do rywalizacji stanęło również 10 zawodników. Po pewnym czasie deszcz ustał i nawet się lekko rozpogodziło. Niestety również w tej konkurencji ryby nie były zbyt skłonne do współpracy. Łowiono przede wszystkim pojedyncze drobne płotki i wzdręgi. Ryby były bardzo chimeryczne i brały wyłącznie w pobliży roślinności. Szczęście mieli ci zawodnicy, którzy wylosowali stanowiska w sąsiedztwie rdestnic.  Tak jak Henryk Wilgucki, który wygrał zawody, osiągając wynik 999pkt. Drugie miejsce zdobył Jerzy Kokot z wynikiem 737pkt, a trzecie Rafał Helwich z wynikiem 523pkt. Kolejne miejsca zajęli:
4. Mirosław Sikora 487pkt
5. Jacek Sikora 284pkt
6. Sebastian Zdanowski 232pkt
7. Stróżyński Tadeusz 121pkt
Zawody mimo niezbyt sprzyjającej pogody i niedużej frekwencji odbyły się jak zwykle w bardzo przyjacielskiej i miłej atmosferze. Dziękujemy też prezesowi Odlewni Drawski S.A.  Panu Ryszardowi Kielczykowi za ufundowanie pucharów i cieszymy się, że impreza ta na stałe wpisała się do naszego kalendarza.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Co sądzicie o pomyśle, aby Okręg Nadnotecki PZW wystartował w przetargu na dzierżawę obwodów rybackich rzek Parsęty i Wieprzy?
Zdecydowanie popieram.
Popieram.
Nie mam zdania.
Raczej nie.
Zdecydowanie nie.
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin