Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zarząd ON nie chce wprowadzenia ochrony dorosłych, dużych osobników ryb na swoich wodach

Aktualności | 2014-08-28 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

Otrzymaliśmy z Zarządu ON odpowiedź na nasze wnioski z tegorocznego walnego zebrania członków koła. Jeden z wniosków dotyczył wprowadzenia na wodach okręgu górnych wymiarów ochronnych niektórych gatunków ryb. Niestety nasz wniosek nie spotkał się ze zrozumieniem przez ZO. Zarząd uważa też dodatkowo, że wprowadzenie takich przepisów obniżyłoby atrakcyjność wędkarską łowisk.
Cóż pozostaje nam jedynie zaapelować do wędkarzy o wprowadzenie sobie "prywatnych" widełek z wymiarami ryb i stosowanie się do nich. Tylko w ten sposób będziemy mieli możliwość łowienia dużych okazów ryb w przyszłości.
A kto osobiście z kolegów wędkarzy jeszcze tego nie doświadczył musi uwierzyć, że odpływająca po udanym holu i uwolnieniu ryba, to jeden z najprzyjemniejszych widoków jakiego można doświadczyć podczas wędkowania.
Obejrzyjcie film: Boleń Adka

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • rex104 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

    trzeba zmotywować inne koła i złożyć wspólny wniosek o wprowadzenie górnych wymiarów ochronnych,i skruszyć stary beton!!!!!
    a tak na marginesie do zarządu ON atrakcyjniejsze jest łowić systematycznie duże ryby i je wypuszczać by je później łowić??? niż złowić duże ryby zabić i później nic nie łowić????
    duża ryba to zdrowa ryba skoro przetrwała tyle tym samym zdrowy reproduktor,nie to gówno wpuszczane z hodowli:)

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Co sądzicie o pomyśle, aby Okręg Nadnotecki PZW wystartował w przetargu na dzierżawę obwodów rybackich rzek Parsęty i Wieprzy?
Zdecydowanie popieram.
Popieram.
Nie mam zdania.
Raczej nie.
Zdecydowanie nie.
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin